n8tive flat pedal NOAX V.2 AM forged - silver (RawEdition)

Laos
Tootekood
RP160033SI

Kiivri mõõdud
Kiiver on kõige tähtsam jalgratta kaitsevahend. Ilma kiivrita ei tohiks keegi jalgrattaga sõitma minna. Alt leiate õpetuse kuidas leida endale just see õige. 

Kuidas mõõta pea ümbermõõtu?

Rahvusvaheline kiivrite umbkaudne mõõtude tabel:
 Kiivrite suuruste tabel

 

Kinnaste mõõdud

Kinnaste mõõdud

Special Price 55,89 € Regular Price 62,10 €
NOAX pedal 2.0
Our favorite pedal at its best: the new pin set-up improves comfort and stabilizes the pedal body. Sealed bearings provide maintenance-free performance. Available in silver (RawEdition) or black.

 • Weight: 420g (pair w/ pins)
 • Material: cold forged 6066-T6 aluminum
 • Double bearing: sealed bearings, zero maintenance
 • Short axle: ultra flat design with concave shape
 • Application: cross country, all mountain, trail, enduro, freeride, downhill
 • Lisainfo
  Tarneaeg5-8 tööpäeva
  0
  Rating:
  0% of 100
  Write Your Own Review
  Arvustatav toode:n8tive flat pedal NOAX V.2 AM forged - silver (RawEdition)

  Transpordi tingimused

   

  Transpordiviisi saate valida ostukorvis, enne tellimuse kinnitamist. Jalgrattapood.ee pakub võimalust kaubale ise järele tulla ning tarnet valitud aadressile või pakiautomaati.

  Transpordikulu ja tarnijate valik on seotud paki kaaluga.

  Eeldatav tarneaeg on märgitud toote lehel. Kui toode peaks olema laost otsa saanud või tarneaeg on eeldatust pikem, siis võetakse Teiega (peale tellimuse vormistamist) ühendust ning öeldakse kui pikk on eeldatav tarneaeg. Juhul kui tarneaeg osutub Teie jaoks liiga pikaks, siis makstakse Teile tasutud raha tagasi.

  Kõik tellitud tooted saadetakse teile pakendatud kujul, sh jalgrattad, millega tagatakse Teile kõige soodsam toote hind ja transpordikulu. Jalgrattad on siiski 85% ulatuses kasutusvalmis. Teil on vaja paigaldada vaid esiratas ja lenks ning ühendada iste ja pedaalid.

  Toodetel, mis vajavad komplekteerimist, on kaasas vastav juhend, mida järgides saab iga asjahuviline toote iseseisvalt kokku panna. Samuti on youtube-s kättesaadavad erinevad juhendid jalgratta iseseisvaks kokkupanemiseks. Murede korral võta kindlasti ühendust, leiame lahenduse!

   

  Tähelepanu!

  Toote juures märgitud tarneaeg on aja vahemik millal toode jõuab jalgrattapood.ee väljastuspunkti. Kui tellite toote koju lisandub antud ajale vastava kulleri pakiautomaati või koju toimetamiseks kuluv aeg.

  Smartpost ja Omniva toimetavad kaupu automaati esmaspäevast pühapäevani. DPD kuller töötab ja nende pakiautomaate täidetakse esmaspäevast reedeni.

   

  Sinu Jalgrattapood.ee