Motip laagrimääre 200ml

Laos
Tootekood
BA104-000276

Kiivri mõõdud
Kiiver on kõige tähtsam jalgratta kaitsevahend. Ilma kiivrita ei tohiks keegi jalgrattaga sõitma minna. Alt leiate õpetuse kuidas leida endale just see õige. 

Kuidas mõõta pea ümbermõõtu?

Rahvusvaheline kiivrite umbkaudne mõõtude tabel:
 Kiivrite suuruste tabel

 

Kinnaste mõõdud

Kinnaste mõõdud

Special Price 18,91 € Regular Price 19,90 €
Jalgratta laagrimääre dosaatoriga. Kvaliteetne liitiumi baasil määre kõikidele laagritele. Lihtne ja säästlik doseering. Suurepärane mehaaniline ja termiline stabiilsus ning nakkuvus. Takistab kulumist ja kleepumist. Kõrge viskoossusega, vastupidav ilmastikumõjudele ning nõrkadele hapetele ja alustele. Tugev korrosioonivastane kaitse. Vetthülgav. Sobivaim käitlemistemp. 5 to 30°C. Enne kasutamist tutvuda etiketil oleva infoga. Kasutamine: Võtke laagrid lahti ja puhastage nt Motip Industrial cleaner puhastusvahendiga. Kandke peale laagrimääre. Ettevaatust. Eriti tuleohtlik aerosool. Mahuti on rõhu all: kuumenemisel võib lõhkeda Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pihustatud ainet mitte sisse hingata. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest.- Mitte suitsetada. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kohalikele eeskirjadele.Maaletooja: Balti Autoosad AS, Põrguvälja tee 4F Rae vald, Tel: 6200600
Lisainfo
Tarneaeg1-3 tööpäeva
0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Motip laagrimääre 200ml

Transpordi tingimused

 

Transpordiviisi saate valida ostukorvis, enne tellimuse kinnitamist. Jalgrattapood.ee pakub võimalust kaubale ise järele tulla ning tarnet valitud aadressile või pakiautomaati.

Transpordikulu ja tarnijate valik on seotud paki kaaluga.

Eeldatav tarneaeg on märgitud toote lehel. Kui toode peaks olema laost otsa saanud või tarneaeg on eeldatust pikem, siis võetakse Teiega (peale tellimuse vormistamist) ühendust ning öeldakse kui pikk on eeldatav tarneaeg. Juhul kui tarneaeg osutub Teie jaoks liiga pikaks, siis makstakse Teile tasutud raha tagasi.

Kõik tellitud tooted saadetakse teile pakendatud kujul, sh jalgrattad, millega tagatakse Teile kõige soodsam toote hind ja transpordikulu. Jalgrattad on siiski 85% ulatuses kasutusvalmis. Teil on vaja paigaldada vaid esiratas ja lenks ning ühendada iste ja pedaalid.

Toodetel, mis vajavad komplekteerimist, on kaasas vastav juhend, mida järgides saab iga asjahuviline toote iseseisvalt kokku panna. Samuti on youtube-s kättesaadavad erinevad juhendid jalgratta iseseisvaks kokkupanemiseks. Murede korral võta kindlasti ühendust, leiame lahenduse!

 

Tähelepanu!

Toote juures märgitud tarneaeg on aja vahemik millal toode jõuab jalgrattapood.ee väljastuspunkti. Kui tellite toote koju lisandub antud ajale vastava kulleri pakiautomaati või koju toimetamiseks kuluv aeg.

Smartpost ja Omniva toimetavad kaupu automaati esmaspäevast pühapäevani. DPD kuller töötab ja nende pakiautomaate täidetakse esmaspäevast reedeni.

 

Sinu Jalgrattapood.ee