Meist


Vaikselt kasvav pere ettevõtmine on nüüdseks turul juba rohkem kui 4 aastat. Hetkel tegutseb Jalgrattapood.ee veel vaid e-poena, et pakkuda Teile parimaid hindu! Kuna see on meile lisatöö, siis palun ära heitu kui meid ei ole telefoni teel lihtne tabada. Kirjuta meile: [email protected]

Saame lähemalt tuttavaks:

Tere, mina olen Kertu. Olen Jalgrattapood.ee e-poega toimetanud selle sünnist alates. Tavaliselt vastan mina Teie küsimustele nii kuidas oskan ja täidan Teie tellimusi. Hariduselt olen küll medõde, kuid leian, et ka jalgratas on omamoodi patsient ja läbi selle ettevõtmise on mul siiski võimalus ennetada inimeste terviseprobleeme läbi liikumisele suunamise. Selle tulemusel loodan vähendada kolleegide töökoormust. Liigu ilma autota, kaitse end tormilises liikluses ja kanna kiivrit, ole võimalikult nähtav ja teistele eeskujuks! 


Ettevõtte süda:

Andre on ettevõtte juht ja süda, nii ka oma perele. Ilma temata ei oleks Teil võimalik oma kaherattalisest sõbrale nii soodsalt Jalgrattapood.ee e-poest tooteid osta. Tema hoolitseb transpordi, äritegevuse ja IT poole eest, annab nõu ja toetab.

 


Parimate soovidega,

Jalgrattapood.ee pere