heated grips Koso X-Claws Clip-on w/ switch 12V

Laos
Tootekood
RP43145

Kiivri mõõdud
Kiiver on kõige tähtsam jalgratta kaitsevahend. Ilma kiivrita ei tohiks keegi jalgrattaga sõitma minna. Alt leiate õpetuse kuidas leida endale just see õige. 

Kuidas mõõta pea ümbermõõtu?

Rahvusvaheline kiivrite umbkaudne mõõtude tabel:
 Kiivrite suuruste tabel

 

Kinnaste mõõdud

Kinnaste mõõdud

Special Price 84,65 € Regular Price 89,10 €
Heated Koso Clip-on X-Claws handlebar grips.

The Koso X-Claws Clip-on heated grips get warm extremely quickly, so that the use is worth even for short distances. The special rubber compound material withstands even extreme weather conditions and defies both cold and rain. A 2-colour LED indicates the different heating levels. As the power supply can be disconnected via cable by plug-in connection, these grips can simply be removed in summer and reconnected in winter. The Koso X-Claws are clamped simply over the installed grip rubbers.

Technical data:

 • Fits grips from 31mm to 35mm outer diameter.
 • Comes with a switch to choose between 2 heating levels with 5 watt and 10 watt.
 • Automatic turn off if battery voltage drops below 11.5 volt for longer than 5 seconds.
 • Dimensions: 34.7x94mm
 • Voltage type: DC/ direct current 12V
 • Cable length: approx. 240cm
 • Lisainfo
  Tarneaeg5-8 tööpäeva
  0
  Rating:
  0% of 100
  Write Your Own Review
  Arvustatav toode:heated grips Koso X-Claws Clip-on w/ switch 12V

  Transpordi tingimused

   

  Transpordiviisi saate valida ostukorvis, enne tellimuse kinnitamist. Jalgrattapood.ee pakub võimalust kaubale ise järele tulla ning tarnet valitud aadressile või pakiautomaati.

  Transpordikulu ja tarnijate valik on seotud paki kaaluga.

  Eeldatav tarneaeg on märgitud toote lehel. Kui toode peaks olema laost otsa saanud või tarneaeg on eeldatust pikem, siis võetakse Teiega (peale tellimuse vormistamist) ühendust ning öeldakse kui pikk on eeldatav tarneaeg. Juhul kui tarneaeg osutub Teie jaoks liiga pikaks, siis makstakse Teile tasutud raha tagasi.

  Kõik tellitud tooted saadetakse teile pakendatud kujul, sh jalgrattad, millega tagatakse Teile kõige soodsam toote hind ja transpordikulu. Jalgrattad on siiski 85% ulatuses kasutusvalmis. Teil on vaja paigaldada vaid esiratas ja lenks ning ühendada iste ja pedaalid.

  Toodetel, mis vajavad komplekteerimist, on kaasas vastav juhend, mida järgides saab iga asjahuviline toote iseseisvalt kokku panna. Samuti on youtube-s kättesaadavad erinevad juhendid jalgratta iseseisvaks kokkupanemiseks. Murede korral võta kindlasti ühendust, leiame lahenduse!

   

  Tähelepanu!

  Toote juures märgitud tarneaeg on aja vahemik millal toode jõuab jalgrattapood.ee väljastuspunkti. Kui tellite toote koju lisandub antud ajale vastava kulleri pakiautomaati või koju toimetamiseks kuluv aeg.

  Smartpost ja Omniva toimetavad kaupu automaati esmaspäevast pühapäevani. DPD kuller töötab ja nende pakiautomaate täidetakse esmaspäevast reedeni.

   

  Sinu Jalgrattapood.ee